یادگیری آلمانی سریع و آسان

یادگیری آلمانی سریع و آسان

1401 مهر 30

برای یادگیری زبان آلمانی در یک زمان کوتاه با بیشترین تاثیر سه نکات زیر را در نظر داشته باشید.

1. برنامه و اهداف خود را بنویسید: برای این منظور در دفتری ساعاتی از روزهای هفته که میتوانید به یادگیری آلمانی اختصاص دهید را یادداشت نموده و مطالبی که قرار است یاد بگیرید را فهرست نمایید. نقشه راه یادگیری خود را بصورت ماهیانه بنویسید تا در صورت لزوم بتوانید با تغییراتی که لازم است آن را به روز نموده و به برنامه خود وفادار باقی بمانید.

یادتان باشد هر روز اهداف و انگیزه های خود برای یادگیری آلمانی را یادداشت نموده و آنها را در طول مسیر به خود یادآوری نمایید.

در برنامه نوشته شده، زمان استراحت و برنامه ریزی دوم در صورت بروز مشکل و عدم وفاداری شما به برنامه اول و اصلی باید گنجانده شود و برنامه ریزی شما باید ثابلیت انعطاف پذیری داشته باشد.

2. هر روز یاد بگیریدک در یادگیری داشتن برنامه منظم و متداوم از برنامه های فشرده و پراکنده بسیار بهتر است. تحقیقات نشان داده است که مطالعه 5 دقیقه در هر روز از یادگیری های طولانی مدت در زمانهای نامشخص کارایی بیشتری دارد. یعنی به جای نشستن و مطالعه کردن یک ساعت یا دو ساعت در یک روز هفته و بعد نداشتن مطالعه برای دو هفته سعی کنید بهترین طول زمانی که میتوانید هر روز به آن پایبند باشید را پیدا کرده و نسبت به رعایت آن کوشا باشید حتی اگر تنها پنج دقیقه در هر روز باشد. از اینرو شعار ما در گوتا تکرار و تکرار و تکرار است چراکه با تکرار است که استاد می شوید.

3. مهیا نمودن محیط آموزشی مناسب: هر آنچه باعث حواسپرتی شما در زمان آموزش می شود اعم از زمانیکه در کلاسهای درسی هستید و یا در حال مطالعه بعد از کلاسهای درسی، باید کنار گذاشته شود. سر و صدای محیط و حتی چند ثانیه نگاه کردن به وسایل ارتباط جمعی از هر نوعی که باشد میتواند تمرکز ذهنی شما را برای دقایق طولانی و حتی ساعتها از بین برده و یا کارایی ذهن شما را پایین آورد. اخبار و پیغامهای دوستانتان همیشه وجود دارند اما زمان برای رسیدن به موفقیت بسیار محدود است.

در صورت تمایل برای برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی و یا مشاوره شرکت در امتحان ب دو میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط باشید.

02122215254

02122215255

یک دیدگاه بنویسید