دوره های A1

دوره های A1

دوره های A1

سطح

روز / ساعت

تاریخ برگزاری

A1.1

زوج / 17:00-20:00

8 بهمن 10 اسفند

A1.1

زوج / 13:00-16:00

26 بهمن 27 اسفند

A1.1

فرد / 17:00-20:00

11 اسفند 27 فروردین  

A1.2

زوج / 17:00-20:00

21 دی 24 بهمن

A1.2

زوج / 17:00-20:00

13 اسفند 26 فروردین

مکالمه  A1

یکشنبه-سه شنبه / 14:00-15:30

23 بهمن 27 فروردین

 

 

 

 

در سطح A1 زبان آلمانی چه چیزی می آموزیم؟

سطح آ یک A1 زبان آلمانی بر اساس استاندارد اروپایی سطوح زبان CEFR، سطح مبتدی می باشد که با تدریس الفبا آلمانی و صداها شروع می شود. در پایان سطح آ یک آلمانی، زبان آموزان می توانند با ساده ترین شکل ممکن با دیگران ارتباط برقرار کرده، در مورد خود و خانواده خود، شغل، تحصیلات، محل زندگی و ملیت خود توضیح دهند. همچنین آنها قادر به سفارش غذا در رستوران بوده و در صورت نیاز به یافتن آدرس، میتوانند در شهر با دیگران صحبت نموده و اطلاعات را دریافت نمایند. و در واقع نیازهای اولیه خود را برطرف سازند.

کتاب آموزش آلمانی شتارتن ویا چه ویژگی هایی دارد؟

جهت آموزش سطح A1 آلمانی، کتاب شتارتن ویا Starten Wir که کتاب مورد تایید سفارت آلمان برای تدریس در موسسات زبان می باشد، در دو ترم مجزا تدریس میشود. این کتاب منبع امتحانات بین المللی زبان آلمانی است. کتاب شتارتن ویا A1 شامل 12 درس می باشد که در هر ترم 6 درس تدریس می شود، بدین ترتیب در ترم اول A1.1 درس 6-1 و در ترم دوم A1.2 درس 12-7 تدریس می شود. بطور متوسط هر درس کتاب A1 آلمانی شتارتن ویا شامل 4 بخش مختلف است. مفاهیم مورد نیاز و پایه زبان در درسهای اول و دوم گنجانده شده است و بدین ترتیب زبان آموز از همان جلسات اول می تواند حتی بدون درک معانی کلمات آلمانی، آنها را بخوانند. هر کتاب درسی شتارتن ویا شامل کتاب تمرین و سی دی های شنیداری است و زبان آموزان می توانند با گوش دادن به سی دی تمرینهای شنیداری (هوقن) تمرینهای کتاب درسی و کتاب کار، مهارت گوش دادن خود را در خارج از کلاس نیز تقویت نمایند.

در 12 درس سطح A1 کتاب شتارتن ویا موضوعات زیر گنجانده شده است:

. سلام و احوالپرسی

. یادگیری ملیت ها و زبانها 

. یادگیری اعداد و پرسش و پاسخ در مورد ساعت

. یادگیری رنگها

. طراحی کارت ویزیت شخصی و دادن اطلاعات مورد نیاز

. مکالمه در مورد اعضا خانواده و دوستان

. خرید کردن

. مکالمه در مورد فعالیتهای روزمره و تفریحات آخرهفته

. مکالمه در مورد شهر و محل زندگی

. آدرس دادن و پرسیدن

. حمل و نقل شهری

. مکالمه در مورد آب و هوا

. سفارش دادن در رستوران

. ورزشهای مورد علاقه

. آشنایی با مشاغل مختلف 

ترمهای آموزشی سطح A1 زبان آلمانی در گوتا

دوره های زبان آلمانی A1 در دو ترم آموزشی و به دو شکل عادی و فوق فشرده برگزار می شود. این دو ترم A1.1 و A1.2 هستند. 

هر ترم عادی A1 شامل 48 ساعت درسی (هر ساعت درسی 45 دقیقه می باشد) بوده و درانتهای ترم، آزمونی برای سنجش هر چهار مهارت برگزار می شود.  طول مدت هر ترم عادی حدود 7 هفته می باشد. و بنابراین طول سطح A1 عادی آلمانی سه ماه و نیم است. ترمهای عادی در سه روز فرد و یا سه روز زوج برگزار شده و جلسات درسی در هر روز 120 دقیقه است. 

هر ترم فوق فشرده نیز شامل 48 ساعت درسی (هر ساعت درسی 45 دقیقه می باشد) بوده و در انتهای ترم زبان آموزان موظف هستند تا در آزمون چهارمهارتی شرکت نمایند. ترمهای فوق فشرده سه روز فرد و یا زوج برگزار می شوند و در هر روز 4 ساعت درسی یا دو جلسه 90 دقیقه ای برگزار می شود. بین جلسات درسی، زمان استراحتی به زبان آموزان داده می شود. طول هر ترم فوق فشرده یک ماه بوده و کل سطح A1 در سیستم فوق فشرده در دو ماه تدریس می شود. ترمهای فوق فشرده مناسب زبان آموزانی است که تمایل دارند تا با گرفتن پذیرش در زیر یکسال مهاجرت کنند. 

بعد از ترم A1 آلمانی وارد چه ترمی می شویم؟

بعد از پایان سطح A1 و کسب نمره قبولی در امتحان پایان ترم، زبان آموزان می توانند به سطح A2 وارد شوند. نمره قبولی در پایان هر ترم سطح A1 آلمانی 60 نمره بوده و در صورت عدم کسب نمره قبولی توسط زبان آموز، مراتب برای ادامه یادگیری در سطوح بعدی توسط شورا موسسه و با شرایط خاص تصمیم گیری می شود. 

گرفتن مدرک بین المللی زبان آلمانی A1 برای چه افرادی ضروری است؟

دریافت مدرک زبان آلمانی A1 برای زبان آموزانی که متقاضی دریافت ویزای مهاجرت پیوست به خانواده هستند الزامی است. زبان آموزان می توانند بعد از اتمام سطح A1 در یکی از مراکز برگزاری آزمونهای بین المللی شرکت نموده و مدرک A1 را دریافت نمایند. در صورتیکه به مدرک آلمانی سطوح بالاتر مثل A2, B1  ویا B2 نیاز باشد، شرکت در امتحان A1 ضرورتی ندارد. 

چگونه میتوان در زمان یک سال مدرک ب دو آلمانی در گوتا گرفت؟

موسسه گوتا برای متقاضیان دریافت مدرک آلمانی در زمان کوتاه تر، دوره های فوق فشرده ویژه A1- B2 در طول مدت ده ماه را بصورت آنلاین فوق فشرده برنامه ریزی نموده است. دوره های فوق فشرده سه روز در هفته برگزار می شود و طول مدت هر ترم یک ماه می باشد. این دوره بصورت حضوری برگزار نمی شود.

آیا دوره های خصوصی در گوتا برگزار می شود؟

جلسات خصوصی زبان آلمانی با هماهنگی ساعات و روزهای متقاضی برنامه ریزی می شود. جلسات این دوره ها هماهنگ با سرعت یادگیری زبان آموز طراحی شده است. زبان آموزان می توانند در چارچوب قوانین جلسات درسی خود را کنسل و یا زمان آن را تغییر دهند.

چگونه در دوره های حضوری گوتا ثبت نام کنم؟

دوره های حضوری زبان آلمانی فقط بصورت نیمه گروهی عادی، خصوصی و نیمه خصوصی در محل موسسه برگزار می شود. این دوره ها بر اساس چارت آموزشی تعریف شده اعلان شده و ظرفیت شرکت در آنها محدود می باشد. 

ظرفیت دوره های زبان آلمانی گوتا چند نفر است؟

ظرفیت دوره های زبان آلمانی بزرگسالان 6-12 نفر بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اسامی متقاضیان در لیست رزرو قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که زبان آموزان از 16 سال به بالا می توانند در دوره های بزرگسالان شرکت نمایند.

دوره مبتدی آلمانی برای کودکان و نوجوانان برگزار می شود؟

دوره های زبان آلمانی کودکان و نوجوانان در سطوح مختلف بصورت خصوصی آنلاین و یا خصوصی حضوری برگزار می شود. کتاب تدریس در دوره های کودکان Hallo Anna و کتاب تدریس دوره نوجوانان beste Freunde است. جلسات می توانند از یک جلسه در هفته تا سه جلسه در هفته بنا به درخواست زبان آموز تغییر نمایند. طول جلسات درسی کودکان 60 دقیقه و برای نوجوانان 75 دقیقه است.

چگونه میتوانم مشاوره رایگان دریافت کنم؟

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره رایگان، میتوانید از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. رزرو زمان برای مشاوره از طریق راههای ارتباطی زیر امکان پذیر و الزامی است.

02122215254/55 :تلفن

 09024735209 :تلگرام • زهرا 1400/10/26

  یادگیری زبان

 • Khadija Noorzai 1401/01/30

  من میخواهم آلمانی بیاموزم تابه هدف که دارم برسم

  • مدیر سایت 1401/03/05

   سلام لطفا برای دریافت اطلاعات کامل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 02122215254 02122215255 و یا به واتساپ زیر پیغام بفرستید 09024735209 با تشکر

یک دیدگاه بنویسید